KURUMSAL

Umut Taban

UMUT AYAKKABI TABAN

UMUT Ayakkabı Taban San. ve Tic. Ltd. Şti. .... yılında kurulmuş ve ayakkabı taban çözümleri sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Ürün yelpazemiz içerisinde; Çelikli Taban, EVA Taban, Kauçuk Taban, Kösele Taban, Neolit ve Micro Light bulunmaktadır. Günlük 2000 parça üretim kapasitesi ile uzun yıllardır Azarbeycan, İran ve Rusya daki büyük firmalarla çalışmakta ve ihracat yapmaktayız.

Amacımız : Etkili bir kalite yönetim sistemi ile kaliteli ürün ve güvenli hizmet sayesinde müşteri beklentilerini zamanında karşılamak. Toplam kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmaktır. Umut Taban müşteri memnuniyetine verdiği önem, personeline sağladığı eğitim, ürün kalitesinden ödün vermeksizin ulaştığı verimlilik ile TOPLAM BAŞARI ilkesini benimsemiştir.


MİSYONUMUZ

  • Kaliteli ürünleri tam zamanında ve ekonomik olarak üreterek müşteri tatminini çalışanlarımız ve işletmemizin mutluluğu ile pekiştirmektir.

  • Etik iş değerlerine olan bağlılığından kopmadan, müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktır.

  • Müşteri ilişkilerine önem vermek ve müşteri ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap vermek.

VİZYONUMUZ

  • Başarılı ve köklü geçmişimizi, değişen piyasa ve sektör şartlarına göre yapılandırmak ve yeni projelerle geliştirmektir.

  • Ayakkabı Taban sektöründe, küresel standartlara tam uygunluk göstermeyi kendine hedef seçmiş ve bu standartları yakalamaya hızlı ve emin adımlarla ilerleyen, stratejik iş ortağı olarak tercih edilen, verimli ve etkin bir firma olmaktır.

  • Kişilere kurumlara ve çevreye karşı sosyal sorumluluğumuzun bilincinde olmak.